11 lutego 2013

hipsta bo insta.

Cześć misiaczki.
Jak wam minął dzień po feriach czy tam pierwszy dzień ferii? Jak mówiłam, nic mi nie zepsuło dzisiejszego nastroju. Cieszę się jak dziecko, które zrobi pierwszy roczek, czy powie pierwsze słowo. Coś mi się udało i daje mi to niesamowitą radochę której nikt nie zrozumie. Cudownie!

Każdy nam mówi ze jesteśmy jak dwie krople wody. Prawda? :)

Zaczyna się wstawanie o 5 nad ranem, robienie sobie śniadań a nie obiadośniadań, czy śniadaniokolacjoobiadów,poranna gimnastyka której nawet nie robiłam, malowanie w biegu czyli w czasie 10 minut? Czy ubieranie dwóch innych skarpetek z powodu braku czasu i czystego lenistwa. Skończyły się ferie. Zaczyna się nowa rzeczywistość. Nowi ludzie, nowa szkoła, nowe przygody, nowe problemy. Zaczyznam nową książkę, a jak ją wypełnię... zobaczymy.


do następnego:*!

new year.

Cześć.
Jestem bardzo szczęśliwa, zostałam przyjęta do szkoły. Wysatczryło podać kilka argumentów, i po sprawie. Dostałam szansę, z powodu moich ocen, po prostu skaczę z radości. Zapisana do klasy z rozszerzoną matematyką, to jest coś! Miałam wybór ale stwierdziłam że ja mam ambitne plany i dam sobie radę. Jeżeli nie zostanę zapisana do gimnazjum rejonowego. Więc trzeba się wziąść do roboty!

wróżby z okazji nowego roku.


A w jednej paczuszce znalazłam nawet 100 złoty. A to niespodzianka! A u was jak mija dzień? Mi co raz to lepiej, myślę że już nic nie może mi zniszczyć dobrego humoru, no ale.. zobaczymy. Bo wykrakam. Niestety od jutra zacznie się wstawanie o 5, bo do szkoły muszę dojechać busem, a tu zmiana przystanków itp. A codziennie mam na 8. Ciężko będzie ale ja nie mam zamiaru się poddawać! 

PS. Dziękuje wam bardzo za pozytywne komentarze i co raz większą ilość odwiedzin oraz osób obserwujących! Staram się być co raz lepsza w tym co robię, i prowadzenie bloga sprawia mi niezwykłą przyjemność, ale to dzięki wam również!

Dozobaczenia!